[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2184: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2184: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4529: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4531: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4532: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4533: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
KotOR2.pl - Forum • Zobacz wątek - Fani Star Wars do raportu - pytania

Zaloguj | Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Czy ten temat to dobry pomysł?
TAK 91%  91%  [ 62 ]
NIE 9%  9%  [ 6 ]
Liczba głosów : 68
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2008, o 21:48 
Sith Guardian
Sith Guardian
Ostrzeżenia: 0 / 4
1. Podstawowe informacje:

- Łukasz
- tak jakoś, coś mi się wymyśliło i tak zostało
- 29.11.1985 - czyli prawie 23 wiosny
- obecnie betonu stolica czyli Warszawa. A jak nie mieszkam w Warszawie to Mińsk Mazowiecki
- ciemny blondyn, a oczka zielone
- Uniwersytet Warszawski Wydział Prawa i Administracji kierunek prawo / pracuję jako administrator baz danych
- hmm, wredny do bólu(oczywiście dla wybranych), a po za tym w miarę miły, sympatyczny i pogodny ze mnie człowiek (przynajmniej takim staram się być i myślę, że mi to w miarę nieźle wychodzi)

2. Ty i SW:

- hmm z piętnaście lat to pewnie będzie
- a jak tu nie lubić...
- żeby podziwiać to może nie, ale mam kilku ulubionych Revan, Luke, Han Solo to z tych takich główniejszych...

3. Ty i forum:

- szukałem spolszczenia do k2 :D
- raczej nie rozmawiam z nikim z forum o SW w miejscach innych niż forum
- to pytanie sobie odpuszczę

4.I może coś od siebie

Oprócz maniakalnego wielbienia SW, lubię też Śródziemie Tolkiena, pustynną Diunę Heberta no i uwielbiam Szekspira.
Słucham sobie trochę U2, Nightwish'a, Metallici, Stonesów a od czasu, do czasu jakieś mroczne i ciężkie brzmienia - co by się odstresować:D

Ostatnio edytowano 31 sie 2008, o 21:57 przez Łukasz, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2008, o 21:51 
Praktykujący
Praktykujący
No więc:
-Konrad, ale mówcie do mnie po nicku :wink:
-Jak już pewnie większość się domyśliła, zapożyczyłem swój nick od głównego bohatera 'Jedi Academy'. Nic dodać nic ująć.
-15 XII 1990 (17 lat)
-Ostrołęka City 8)
-A kogo to obchodzi ^^
-III LO w Ostrołęce. Profil matematyczno-fizyczny.
-Hmm, trudno powiedzieć...

2. Ty i SW:
-Prawdziwym fanem (maniakiem?) SW stałem się po zagraniu w pierwszego KotOR-a. Wcześniej też lubiłem 'Gwiezdne Wojny' ale nie w takim stopniu jak po zagraniu w KotOR-a.
-Dużo tego jest... Za oryginalny pomysł, za różnorodność, za Jedi, za wciągający klimat, za niezwykle rozbudowane uniwersum w którym panuje równowaga mocy :) Ogólnie za wszystko.
-Nie mam swojego ulubieńca. A jak już coś to nie jednego. Ze starej trylogii najbardziej lubię Obi-Wana. Za to że był swego rodzaju przewodnikiem duchowym Luke'a i uosobieniem mądrości w starych epizodach. Lubie również Yode ale w starej trylogii wydawał mi się zbyt dziwaczny. Z nowej trylogii lubię Mace'a Windu; ot taki wzorowy Jedi :) Zdążyłem polubić również Qui-Gona mimo tego że tak szybko zginął :cry: Jedną z moich ulubionych postaci z gier jest Kyle Katarn. Był on nietypowym Jedi który częściej używał swojego zmodyfikowanego blastera niż miecza świetlnego. Ogólnie jest on ciekawą postacią z niezwykle barwną przeszłością. Z KotOR-ów najbardziej lubię Revana. Pomimo tego że był głównym bohaterem gry i na nim koncentrowała się fabuła niewiele wiemy o jego przeszłości i o tym co się z nim stało po zakończeniu Wojny Domowej Jedi. Postać tajemnicza której motywy działania nie są do końca jasne. Jolee Bindo również zasłużył na moją sympatie. Jest moją ulubioną postacią z drużyny Revana. Taki wesoły dziadek który wybrał życie pustelnika. Jest jeszcze sporo fajnych według mnie postaci ale nie będę się już dłużej o nich rozpisywał.
3. Ty i forum:
-Gdy szukałem informacji na temat KotOR-a II natknąłem się na tę oto stronę która rzekomo miała wydać spolszczenie :) Lecz ja nie mogłem czekać. Przeszedłem KotOR-a po angielsku. Gdy chciałem po pewnym czasie zagrać w niego znowu, ponownie zawitałem na tą stronkę i pobrałem spolszczenie. Wtedy właśnie zacząłem czytać to forum i stwierdziłem że jest tu sporo osób które mają podobne zainteresowania do moich. Po dłuższym czasie czytania postanowiłem że się tu zarejestruje, i pod koniec roku szkolnego, gdy miałem już więcej czasu wolnego uczyniłem to :] Trochę późno ale lepiej późno niż wcale.
-Jestem tu zbyt krótko by móc udzielić odpowiedzi, ale zauważyłem że w wielu kwestiach moje zdanie na dany temat nieco odbiega od zdania reszty.
-Na razie nic bym nie zmieniał :]

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2008, o 22:33 
Uczeń
Uczeń
- Tomek
- Wymyśliłem sam (lubie banany i Obi-Wana więc... :lol:)
- 26.07.1993
- Pleszew (niedaleko Kalisza)
- Czarny, Niebieskie
- Jutro 3 Gimnazjum :D
- kulturalny, pomocny, poważny

2. Ty i SW:
- od 7 roku życia
- głównie za fabułę nietypowy, oryginalny świat, przełomowość (80 lata i takie efekty bez komputerów ???)
- Obi-Wana (pewnie zaskoczeni, nie?? :)) Przede wszystkim za sprawiedliwość, odwagę, poświęcenie, wierność do samego końca Zakonowi Jedi

3. Ty i forum:
- Miałem problem z modem do JA MB II i tak mnie to dalej wciągneło :wink:
- trudne pytanie, ale General Grevious i Choc
- W zasadzie wszystko jest OK

4. Ja i moje zainteresowania.

Poza Sar Wars mam jeszcze szeroki wachlarz zainteresowań i pasji.
Tak więc drugim moim ulubionym filmem po SW jest Matrix (cała trylogia chociaż 3 część najmniej i Animatrix). Nie będe pisał za co bo za dużo tu pisania by było :wink:. Z filmów podoba mi się również Trylogia Bourn'ea oraz nowe części Batmana. Nie lubie książek, usypiają mnie, nużą ale z SW przeczytałem wiele (szczególnie podobała mi się Trylogia Thrawna). Interesuje się również głownie militariami oraz historią 2 Wojny Światowej.

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 31 sie 2008, o 23:42 
Jedi Honorary Consul
Jedi Honorary Consul
- Kubuś
- Z dupy - nie miałem nic innego w głowie, a chciałem być taki 'maczo'...
- 09.05.1993
- Radzionków, k. Tarnowskich Gór i Bytomia
- Brązowe, piwne
- Gimnazjum, 3-cia klasa
- Szczery, pracowity, zazdrosny...

2. Ty i SW:
- Szczerze... nie pamiętam.
- A kto powiedział, że lubię?! :P
- Nie mam ulubieńca :]

3. Ty i forum:
- Szukałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
- MaQ
- Klimat, ludzi, system...

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2008, o 00:13 
Jedi Honorary Consul
Jedi Honorary Consul
- Tomek
- kocham wilki
- rocznik '88 (20 lat)
- Rzeszów
- ciemny blond/szatyn, oczy szare
- dawniej akademia medyczna, teraz informatyka na WSIZ w Rzeszowie
- samotnik, realista, poważny lecz nieodpowiedzialny

2. Ja i SW:
- jestem fanem od momentu poczęcia (serio), moja mama będąc w ciąży codziennie oglądała Nową Nadzieje. Ja zacząłem od 3 roku życia ('91).
- To moja religia, łatwiej by mi było powiedzieć dlaczego oddycham.
- Trudno orzec. Chyba Anakina. Czemu? Evil and stuff:)

3. Ja i forum:
- zachwyciła mnie historia Revana i chciałem to gdzieś wyrazić, to chyba najlepsze miejsce...
- nie wiem... niech będzie MantroX - podzielał moje zdanie na temat Euro 2012 (co do SW, wszyscy myślą podobnie)
- dodałbym możliwość ukrywania spoilerów (na sam początek, poza tym wiele, wiele więcej).

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2008, o 13:56 
Jedi Honorary Consul
Jedi Honorary Consul
-Damian
-Damien Despar; Damien, bo niecierpię imienia Damian (bez obrazy dla "Damianów" :] Despar to przerobione słowo Despair (po ang. "Rozpacz"). Powiedzmy, że gdy się rejestrowałem byłem... zdespairowany...
-17,5 yeah! (5.02.1991r.)
-Wałbrzych
-Oczy: chyba brązowe xD Włosy: sam nie wiem, ale ponoc jestem ciemny szatyn, z naciskiem na ciemny. xD
-Zawód: uczeń. Szkoła- IIIL.O im. Kopernika.
-zmienność, a rzekłbym nawet rozdwojenie jaźni; potrafię być wesoły, smutny, leniwy, zawzięty. A żargonem naukowym, to będzie: introwertyk, melancholik.
2. Ty i SW:
-Od opowieści mojego starego "Wiesz synku, jak byłem w twoim wieku, to oglądałem taki fajny film. Były efekty specjalne, a Vader okazał się ojcem Luke'a". No to dorwałem film (za cholerę nie pamiętam pierwszej części, jaką obejrzałem, ale albo Nowa Nadzieja, albo Powrót Jedi)
-Za opowieści mojego starego :] Za klimat i w ogóle.
-Hmm, z filmu będzie to... nie wiem kto. A z KotORa będzie to Lady Zdrady i w ogóle wredna menda- "Darth Traya" Kreia. Mój ideał kobiety, no, jakby była młodsza :x
3. Ty i forum:
-Szukałem spolszczenia i tak zostałem. Mój pierwszy temat był pytaniem o wątki miłosne w KotOR2, cosik w tym stylu ;)
-Dobre pytanie. Kiedyś Franek_Kimono (ale na forum ucichł) a teraz? Donnae know.
-Czystki bym zrobił, ale na szczęście nie ja tu rządzę.

Wałbrzych? Może się kiedyś spotkamy, bo ja z Nowej Rudy jestem ^^ - Damian

Ostatnio edytowano 1 wrz 2008, o 20:19 przez Damien Despar, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2008, o 15:59 
Praktykujący
Praktykujący
1.Podstawowe informacje:

-Jakub Piotr
-Zdrobnienie imienia"Revan" i dwie siódemki, gdyż ta liczba ciągle mnie "prześladuje", a 77 wygląda fajniej niż 7 :lol: 8)
-13 lat
-Piaski Wielkie(taka dziura koło Lublina)
-ciemnoblondyn z brązowymi oczami
-gimnazjum nr 1(pierwsze i jedyne :lol: ) w Piaskach im. Patka(chyba, bo dzisiaj szkoła zyskała patrona i się jeszcze nie zakorzeniła mi się ta wiadomość :lol: )
-ciężko mi powiedzieć

2.Ty i SW:
-Nie pamiętam, ale z 5 lat chyba by było
-spodobał mi się film
-kiedyś najbardziej podziwiałem Yodę, później Obiego, a teraz również Revana

3.Ty i forum:
-spodobało mi się forum
-a bo ja wiem :D :shock:
-narazie nic sensownego nie przychodzi mi do głowy

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2008, o 19:27 
Jedi Honorary Consul
Jedi Honorary Consul
No to w końcu i moja kolej...
- Patryk
- od nazwiska, po drobnych przeróbkach
- 28.03.1991r. - 18 lat
- Wiechucice (7km na południe od Sieradza)
- czarne włosy, piwne oczy
- I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu
- uparty, skory do wszelkiego rodzaju kłótni, leniwy

2. Ja i SW:
- Odkąd sięgam pamięcią, po tacie :D
- To już jest zależne od psychiki, kiedy jako małe dziecko oglądnąłem Trylogię, chciałem być takim Jedi i mieć taki miecz, tak już pozostało do dziś
- Anakin Skywalker - za to, że pokazał iż miłość może przezwyciężyć każde pragnienie...

3. Ja i forum:
- Dawno, dawno temu, miałem jakiś problem
- Jeśli chodzi o punkt widzenia, to może raczej trudno mi wskazać, ale dość często się zdarzało, że razem z użytkownikiem Yayo, pisaliśmy posty w tym samym temacie, w tym samym czasie :wink:
- Chyba przepisy, aby było więcej tolerancji dla takich jak sanosuke (więcej śmiechu). Ale tak poważnie to jest w porządku 8)
P.S. Bardzo proszę użytkowników o to, aby nie dopisywali swoich, własnych pytań, a raczej odpowiedzi na nie. W najbliższej przyszłości powstanie temat, część 2, z nowym i dużo większym zestawem pytań. Jeśli ktoś ma ochotę, może przysłać propozycję pytania do mnie na PW. Każda propozycja mile widziana ;)

Obrazek
� made by � Żółwik™

Obrazek

Ostatnio edytowano 25 cze 2009, o 11:40 przez Vanquish, łącznie edytowano 2 razy

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 2 wrz 2008, o 18:19 
ModOrator roku
ModOrator roku
Dobra co mi tam. Nikt się już nie wypowiada więc chyba mam nadzieje że będę ostatni (taki był mój cel xD). EDIT: no wiedziałem że ktoś jeszcze coś napiszę. Czekaliście na to żebym coś napisał a teraz walniecie jeszcze 3 strony tematu!
Wybaczcie że nie podam swojego wieku, ale po prostu nie lubię podawać go w internecie (choć raz go gdzieś podałem, więc kto wie gdzie szukać ten się dowie).

- Err, pewnie uznacie to za najdziwniejsze imię na forum. Zbigniew. Ale nienawidzę jak ktoś mnie tak nazywa. Wolę zbyl, zbylu, w ostateczności Zbyszek.
- Nick miał być od imienia, "zbyl". W tym, że dawno temu gdzieś się rejestrowałem (nie pamiętam gdzie) i jak na złość potrzebne było 5 znaków. Więc wpisałem "2" i tak mi zostało.
- 20 stycznia
- Tychy - niech zgadnę, nikt nie zna. Ale Tyskie na pewno wszyscy pili :wink: Jakby ktoś pytał, jest to koło Katowic.
- Włosy? Załóżmy że brązowe. Oczy niebieskie.
- Uczeń. Gdybym podał szkołę\klasę poznalibyście mój wiek a tego bym nie chciał.
- Całkowity leń, chyba że mam zrobić coś co będzie przyjemne dla mnie. Po za tym staram się być zabawny ale niezbyt mi to wychodzi ;p i nie dla wszystkich) sympatyczny.

2. Ty i SW:
- Od dawna... brat mnie zmusił do obejrzenia części 4-6 i tak jakoś mi się to śmiesznie spodobało że... że po prostu się wciągnąłem "za bardzo" i zostałem fanem^^ A teraz to oglądam wszystkie części (łącznie ze wszystkimi odcinkami Wojen Klonów (tych z CN)) nie mniej niż raz w roku.
- Czy ja wiem? To jest po prostu świetne i nie potrafię tego nie lubić.
- Nikogo nie podziwiam za bardzo, ale jeśli mam wskazać swoich ulubionych to będzie to na pewno Revan, Han Solo, Candeorus i oczywiście klony:D (no bo jak ich tu nie lubić)

3. Ty i forum:
- Chciałem spytać o jakiegoś moda bo nie rozumiałem ReadMe (lol, jak ostatnio spojrzałem na tamten temat to myślałem że się poleję ze śmiechu że nie rozumiałem takich prostych zdań). Wcześniej czytałem to forum odkąd pierwszy raz skończyłem TSL (a pierwszy raz na stronę wszedłem jeszcze wcześniej: nigdy nie przeszedłem jeszcze K2 bez spolszczenia).
- Każdy kto tępi N00bów i resztę internetowych debili jest moim przyjacielem ;] Jeśli chodzi o SW to nie wiem.
- Zgadzam się z tym co w tym polu napisał Yayo. Po za tym pozmieniałbym trochę działów (połączyłbym "ciekawostki" i "błędy" z "ogólnie o grze" w działach o obydwu KotOR-ach, bo czasem jest ciężko wybrać czy coś powinno iść do ciekawostek czy do ogólnie, plus jeszcze kilka rzeczy), plus częściej zmieniałbym ankietę (choć przy ostatniej zmianie Damian pisał że następna za dwa tygodnie więc może zdanie o ankiecie jest niepotrzebne ;p), na stronie głównej dodałbym dział o TFU i zmieniłbym listę modyfikacji do KotOR-ów na stronie głównej... na razie starczy.

Wybaczcie że nie podałem swojego wieku^^

Ostatnio edytowano 12 lis 2008, o 22:57 przez zbyl2, łącznie edytowano 2 razy

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 2 wrz 2008, o 20:51 
Jedi Honorary Consul
Jedi Honorary Consul
Sorry XX, ale ja też chcem!
Woah, prawie jak na E-pulsie :lol:

1. Podstawowe informacje.

- Jan Benedykt Konrad
- od ksywki rodowej, wystarczyło dodać "lus".
Ksywka po nazwisku, żeby nie było :P
- 07.05.93
- Północ, nad morzem.
- Ciemny blondyn. Niebieskie oczy. Intensywnie niebieskie, moja duma :P
- Gimnazjum
- wrażliwy, wyszczekany egocentryk, ateista. Nic przyjemnego :lol:

2. Ja i SW.

- od kiedy w latach dziewięćdziesiątych, jako trzy-cztero letnia latorośl, zasnąłem na ramieniu ojca w kinie, podczas "Nowej Nadziei". Przegapiłem wtedy jak Luke leciał w rowie. Na gwieździe śmierci, kojarzycie? Ale pokochałem ten film. I jakoś tak zostało, z czego jestem rad.
- tego się nie da opisać, równie dobrze można zapytać, czemu kocham mamę. Po prostu :P
- Mistrz Yoda. Zdecydowanie. Za naturalną charyzmę.

3. Ja i Forum.
- Właściwie to nie pamiętam. Tak po prostu wyszło.
- Zasadniczo, na forum tematycznym poświęconym grze SW, nie rozmawiałem z nikim stricte o SW. :lol:
- Pisarz Miesiąca to coś, czego mi brakuje.

Ostatnio edytowano 26 sty 2009, o 01:01 przez Jabollus, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 2 wrz 2008, o 21:57 
Uczeń
Uczeń
Chociaż z tym forum mam coraz mniej do czynienia, jednak czasami tu zaglądam. Więc wypadałoby tutaj coś o sobie napisać.

1.
-Maciek
-moja ksywa mi się nie podoba(teraz bym sobie inną nadał, bo ta jest zbyt dziecinna), wynika z wielkiej fascynacji futbolem i Realem Madryt
-19 lat
-Krosno(60 km od Rzeszowa), ale już niedługo Lublin
-oczy niebieskie, szatyn
-w tym roku skończyłem I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Krośnie, od października studia - prawo na UMCS-ie
-leniwy, leniwy, a i jeszcze leniwy(no może też pogodny i nieśmiały)
2.
-Nie bardzo pamiętam, ale chyba od połowy lat 90, kiedy to po raz pierwszy miałem okazję obejrzeć SW(na VHS, najstarsza wersja Nowej Nadziei, wtedy tytułowana jeszcze po prostu Star Wars)
-hmmm... nie wiem...
-Han Solo - poczucie humoru

3.
-bo to jedyne porządne forum o KotoR
-raczej takiego nie ma, albo nie zauważyłem
-zmieniłbym nieco profil tematyczny(na bardziej ogólny), bo ten już jest nieco przebrzmiały i niezbyt wiele oferuje

Ostatnio edytowano 3 wrz 2008, o 22:59 przez realfan2, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2008, o 19:49 
Poszukujący
Poszukujący
1.
-Tomek
-od imienia i nazwiska (pierwsza i ostatnia litera to pierwsza litera z mojego nazwiska)
-13.10.1994
-Ożarowice
-oczy brązowe, włosy ciemny brąz
-druga klasa gimnazjum
-szczery, wesoły, przyjacielski

2.
-Hmm... chyba miałem w tedy jakieś 6-7 lat
-za Jedi :D
-Revana i Vadera, za to że byli bardzo potężni i potrafili się nawrócić

3.
-Chciałem się więcej dowiedzieć o Gwiezdnych Wojnach
-nie wiem
-nic

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2008, o 13:03 
Adept
Adept
1.
- Maciej
- Darth - na cześć kilku postaci, które nosiły to rytualne imię. Novotnus - w prostej linii od nazwiska.
- 21.02.1986 (tak wiem, jestem starcem : )
- Urodzony w Gliwicach (wiem, gdzie są Tychy ; ), obecnie zamieszkały na stałe w Rzeszowie
- Oczy brązowe, włosy... cóż, sięgają prawie po tyłek. Przy skórze prawie czarne, przy końcu prawie blond.
- Zawód - pracownik biurowy w pewnej firmie, którą pewnie wszyscy znacie, a której imienia wolę nie wymieniać : ) Poza tym - student Uniwersytetu Rzeszowskiego na bardzo dziwnym kierunku, ale raczej się z tym nie utożsamiam; raczej pogardzam tym, co współcześnie określa się wyższym wykształceniem i studiuję raczej dla rozrywki oraz dla udowodnienia sobie, jak niewielkim nakładem pracy można zdobyć wyższe wykształcenie. Póki co, idzie nieźle.
- Leniwy w domu, perfekcjonista w pracy, maruda prywatnie

2.
- Trudno powiedzieć... pamiętam swój zachwyt, kiedy na półkach sklepowych pojawiły się Lay'sy z C3PO, więc w 97 musiałem być już w tym głęboko (wciąż mam pełną kolekcję Tazo z chipsów). Pamiętam granie w stare gry jak Dark Forces czy TIE Fighter, a to chyba było koło 94. Mam wrażenie, że od zawsze...
- W odpowiedzi na to pytanie nasuwa mi się taka piosenka Maanamu: "Nie pytaj za co cię kocham, bo kocha się za nic"
- Kilku: Mith'raw'nuruodo vel Thrawn za opanowanie i erudycję. Boba Fett za to, że w przeciwieństwie do wielu ludzi na każdym kroku nie potwierdza swojego istnienia potokiem zbędnych słów, a swoją pracę wykonuje perfekcyjnie. Admirał Daala, bo w ogóle lubię rude kobity. W ogóle większość imperialistów poza starym pierdołą Palpatine : )

3.
- Aby być na bieżąco z modami oraz aby udzielić swojego "feedbacku" URC (oraz trochę pomarudzić, co mogłoby być tam lepsze).
- Każdy, który zaczyna zdanie dużą literą, kończy kropką, wstawia przecinki tam, gdzie trzeba i stara się unikać błędów ortograficznych.
- To tak niewielki wycinek życia, że może pozostać tak, jak jest.[/quote]

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2008, o 16:01 
Adept
Adept
Teraz o nim :)

1. Podstawowe informacje
- Tomek
- Revan- Ulubiona postać z uniwersum SW oraz jeden z najulubieńszych bohaterów w ogóle.
- 28.08.1990 rok (z tego co tu widzę jestem jednym z najstarszych?? :D)
- Miasto Zielonego Dębu, czyli Wałbrzych
- Oczy piwne, włosy ciemny blond/ ciemny brąz?
- Technikum ZS nr.8: Technik Elektronik klasa II.
- Ironiczny, Aspołeczny, Skryty

2. Ty i SW
- Mniej więcej po premierze ,,Mrocznego Widma"
- Moc, Miecze świetlne, technologia... No wszystko w zasadzie
- Revan oraz Jacen Solo za ,,LotF"

3. Ty i forum
- Z powodu pytań dotyczących modu teamu-gizka oraz, że to forum o SW ;)
- Trudno powiedzieć, ale po prostu lubię czytać posty Damiena Despar (pozdrawiam W-ych;) ) i Anakina
- Radykalnie zaostrzyć regulamin

P.S
Założyciel tematu powiedział, że jest fanem Juventusu...no cóż ja uwielbiam Inter Mediolan od tak dawna jak SW, ale to tak na marginesie :)

Ave Ewenement- ReeV

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2008, o 01:25 
Upadły
Upadły
-Karol
-wymyslilem sobie :P
-....... (pomijam wiek niewazne czemu) :D
-Poznan
-oczy piwne wlosy czarne
-........(rowniez pomijam)
-odwaga,mądrośc,zdecydowanie
-od okolo 5 lat
-bo jest duzo akcji oraz jest to film fantasty
-Revan ma ogromna potege i potencjal nigdy nie byl chciwy (przeszedl na DS zeby chronic ludzi przed prawdziwymi sithami oraz umial sie poslugiwac i LS i DS
-bo jest tu duzo fajnych tematow
-nie wiem
-nic

Zobacz profil  Offline

Tytuł: Re: Fani Star Wars do raportu - pytania
PostNapisane: 13 wrz 2008, o 19:18 
Upadły
Upadły
- Paweł
- Wymyśliłem go
- 15.04.1994
- Poznań
- blond włosy, oczy niebieskie
- Gimnazjum w ZSO nr.10
- wesoły, żartobliwy, leniwy

2. Ty i SW:
- od jakichś 4 lat
- pokazują wysoką technologię i tajemniczą Mopc
- Podziwiam Obi-Wana, bo dużo przeszedł, nie dał się Ciemnej Stronie i był potężny

3. Ty i forum:
- bo potrzebowałem pomocy a i chętnie ją udzielę potrzebującym
- wszyscy mówiący z sensem
- nic

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2008, o 19:32 
Adept
Adept
1. Podstawowe informacje
-Maciej
-Do szkolnej ksywki dodałem Darth i na końcu 1
-12 Luty 1994 (15 lat)
-Gniezno
-Włosy czarne, a oczy niebieskie
-Gimnazjum nr 3 w Gnieźnie im.prof Eugeniusza Piaseckego
-Cierpliwy, leniwy, Chaotyczny

2. Ty i SW
-Od momentu kiedy jako pięcioletni dzieciak zobaczyłem Powrót Jedi
-Za fabułę i miecze świetlne
-Nie posiadam

3. Ty i forum
-Miałem problem z M4-78 (jescze raz sorry za te wykrzykniki)
-Hmm... Chyba nikt
-Nic :D

Obrazek

Ostatnio edytowano 23 lut 2009, o 00:40 przez Darth DJ 1, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2008, o 16:52 
Upadły
Upadły
Mimo żem tu nowa napisze te pare słów o sobie, gdyż mam tu zamiar zabawić ;)

1. Podstawowe informacje
-Ewa
-No cóż zwykłe zdrobnienie, tyle że w popularnym ostatnio stylu "imoł"
-Dziecko demokracji ;) 90's -> 18 wiosenek mi stuknęło
-Miasto z łódką w herbie
-Włosy rude, a oczy zielone
-Klasa maturalna
-Hmmm, ciężko stwierdzić. Szczera do bólu, a przez to często cyniczna i arogancka. Z reguły nieufna, jednak jeżeli komuś uda się ciężka sztuka zdobycia mojego zaufania potrafię być bardzo "przyjacielska". Jestem bardzo tolerancyjna i otwarta, ale mimo to wszystko ma swoje granice.

2. Ty i SW
-Myślę, że od owego szczęśliwego dnia gdy kolego pożyczył mi Knights of the Old Republic. Grałam do upadłego, potem poszłam wypożyczyć wszystkie dostępne filmy i oglądałam :) Tak się zaczęło...
-Za bohaterów, świat, epickość bitew, miecze świetlne, Moc i można tak długo wymieniać. Ogólnie podziwiam pana Lucas'a za to, że potrafił stworzyć tak wspaniałą wizje.
-Zaraz podziwiasz :P Ahsoka - tak ta znienawidzona młódka którą widzimy u boku Anakina :) Za co ją lubie?? No cóż, może dlatego, że jesteśmy trochę do siebie podobne ;) And she is bloody hot :)

3. Ty i forum
-Dawno temu poprostu wpisałam w google "kotor" wyskoczyła mi ta stronka, ale dopiero dziś postanowiłam się zapisać coby pogłębiać swoją wiedzę, tak o KotOR jak i ogólnie o Gwiezdnych Wojnach.
-Jestem tu zdecydowanie za krótko, żeby to stwierdzić ;)
-Póki co nic ;) Wiem, że to się nie tyczy forum, ale chętnie zobaczyła bym więcej dziewczyn zainteresowanych SW :D

--- --- ---

4. Takie tam ode mnie
-Cóż poza ogólnym zainteresowaniem GW (głównie filmy i gry), sporo czytam w zasadzie jedynie fantastyke, chyba że trafie na jakiś szczególnie ciekawy okaz poza tym gatunkiem. Słucham również sporo muzyki, głównie ciężkich gitarowych brzmień, ale nie stronie od muzyki spokojniejszej jeżeli mam zły nastrój ;P

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2008, o 21:13 
Jedi Honorary Consul
Jedi Honorary Consul
. Podstawowe informacje:
- imię: Bartek
- skąd się wziął Twój nick: Baaardzo dawno temu zalogowałem na pewnym forum, w poszukiwaniu modyfikacji do pewnej gry pozwalającej wstąpić do pewnego kultu, stąd Kultysta. Jednak, właściwie na wszystkich innych forach i grach sieciowych posluguję się nickiem Mistrz. Od dłuższego czasu piszę do Żółwika z prośbą o zmnianę nicku, jednak nie ma odpowiedzi, więc JEŚLI TO CZYTASZ, CZY MOŻESZ ODPOWIEDZIEÆ? :D
- data urodzenia :Na pewno po wojnie...
- miejsce zamieszkania : Wrocław
- kolor włosów i oczu : Włosy zielone, oczy czerwone
- szkoła / zawód : szkoła "Sygma", zawód: minister w rządzie Donalda Tuska.
- trzy główne cechy charakteru: Mądry, miły, chojny :shock:

2. Ty i SW:
- od kiedy jesteś fanem/ką SW? Oj, nie pamiętam... Ale na pewno maniakiem bym się nie nazwał (nie czytałem żadnej Starwarsowej książki/komiksu, jedynie filmy i gry).
- dlaczego lubisz SW: Wstyd przyznać, ale dla tego że podoba mi się George Lucas.
- którego bohatera podziwiasz i dlaczego akurat jego: Chewbacca, za humor i ciętą ripostę .

3. Ty i forum:
- Dlaczego postanowiłeś/aś zapisać się na kotor2.pl?: Banalna odpowiedź, ale po to żeby ściągnąć spolszczenie.
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o SW ( z kim najczęściej się zgadzasz)?: Zdecydowanie Maciej Imperator Sith!
- Co byś zmieniła(a) na forum? Zasadniczo, nic mnie tu specjalnie nie bodzie.

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2008, o 11:03 
Upadły
Upadły
1.Podstawowe informacje.
- Marcin
- Od nazwiska, mam go od zawsze
- 19.03.1989
- Rybnik, Boguszowice(najniebezpieczniejsze miejsce w galktyce:P)
- blond, niebieskie
- Uniwersytet Śląski, Wydział Prawa i Administracji
- uczciwy, pomocny, leniwy czasem

2. Ty i SW.
- od kiedy pamiętam
- za uniwersum, miecze świetlne i Dartha Vadera
- Darth Sidious bo wole używać Mocy niż mięśni:P

3.Ty i forum
- bo szukałem spolszczenia do KOTOR 2
- niewiem, jestem nowy na forum
- nic

Zobacz profil  Offline

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona