[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2184: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2184: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4529: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4531: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4532: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4533: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
KotOR2.pl - Forum • Zobacz wątek - Rozwój strony, przyszłość i teraźniejszość!

Zaloguj | Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rozwój strony, przyszłość i teraźniejszość!
PostNapisane: 14 lut 2013, o 22:47 
Upadły
Upadły
Ostrzeżenia: 0 / 4
Witam,

Mam nadzieję, że niedługo odzyskam swoje stare konto na http://www.kotor2.pl.

W międzyczasie, proszę wszystkich adminów, moderatorów zainteresowanych nową wersją strony (bardziej serwisu) o kontakt. Proszę w TYM temacie zgłaszać się kto chce zacząć z czymś nowym, kto ma pomysły i chęci.

Od siebie dodam, że nowa strona będzie nowoczesna, mocno zintegrowana z facebookiem, youtubem - newsy będą krótkie i treściwe, dużo zdjęć i filmików - czyli dużo rzeczy o grach podane w bardzo przystępnej i nowoczesnej formie. Zresztą sama integracja z serwisami społecznym będzie bardzo ważna. Będzie to strona skupiająca fanów Starej Republiki (gier toczących się w tym okresie), którzy będą najważniejsi na stronie, będą go współtworzyć, rozmawiać ze sobą i wszystko będzie pełne życia.

Obecna forma strony jest przestarzała i nieciekawa w erze facebooków i youtubów - to się zmieni.

Zgłaszać się!

P.S. Niech któryś z adminów odzyska moje stare konto!

Zobacz profil  Offline

Tytuł: Re: Rozwój strony, przyszłość i teraźniejszość!
PostNapisane: 15 lut 2013, o 00:26 
Jedi Honorary Consul
Jedi Honorary Consul
Osobiście jestem bardzo zainteresowany nową wersją strony i bardzo chętnie chciałbym ją współtworzyć - na miarę moich skromnych możliwości. Mam parę pomysłów, które przedstawię w późniejszym czasie, gdy pojawi się jakiś koncept przyszłości strony.
Niestety nie wiem jak bardzo będę w stanie pomóc, gdyż czasowo ostatnio u mnie było bardzo kiepsko (Kierunek moich "studiów", delikatnie rozszarpuje mój grafik dnia), jednak w każdej wolnej chwili z miłą chęcią pomogę.

Bardzo fajnie byłoby, gdybyś przedstawił ogólną koncepcję strony - czym będzie się zajmowała (Przez okres Starej Republiki rozumiemy wydarzenia z Kotorów i TOR, a nie kanonicznie czas do 19BBY - tak?). Rozumiem, że będziemy ewentualnie tworzyć serwis opowiadający o grach, książkach, komiksach, fanfilmach etc. z tego konkretnego okresu - jeżeli tak to pole do popisu jest nie jest duże aczkolwiek przyszłościowe (Dzięki TOR będzie się stopniowo rozwijać, jednak to trochę potrwa).
Zważywszy na fakt, iż Disnay ma dość bogate plany odnośnie filmowych Gwiezdnych Wojen, w okresie po VI Epizodzie, może warto zająć się również tą tematyką - dział na stronie, specjalnie o tym (Taka szybka propozycja, bez większego konceptu na siebie).
Bardzo się cieszę, że ktoś w końcu - poza Yayo - podjął jakąś inicjatywę reanimacji strony. Niezwykle cieszy fakt, że to właśnie jej ojciec założyciel :)

Pozdrawiam.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 15 lut 2013, o 01:08 
Jedi Honorary Consul
Jedi Honorary Consul
Jako zwykły użytkownik, ale jednak ktoś, kto tu trochę został i chce nadal zostać bardzo sie ciesze, że będzie reorganizacja strony. Niestety jako, że w tych sprawach(niestety jeszcze w wielu innych) nie mam w ogóle wiedzy(możecie to jak chcecie określić) moge tylko powiedzieć: Chwała wam, że chcecie reorganizować strone.

reative_nowe napisał(a):
Będzie to strona skupiająca fanów Starej Republiki (gier toczących się w tym okresie), którzy będą najważniejsi na stronie, będą go współtworzyć, rozmawiać ze sobą i wszystko będzie pełne życia.

Czyli zamiast SW KOTORA II skupiamy sie głównie i na obu Kotorach i SW Torze? To forum miało konkretną tematykę i "tematy pośrednie". Nowe będzie podobne? A rangi i mieczyki zostaną? Czy wszystko jest "czyszczone" i na popiołach budujecie nowe forum? Bo np opowiadania, czy nie wiem jakieś prace wcześniejszych użytkowników można by zostawić. Ale sie nie wtrącam.

DARTH NEX

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 15 lut 2013, o 09:23 
Sith Guardian
Sith Guardian
Cytuj:
W międzyczasie, proszę wszystkich adminów, moderatorów zainteresowanych nową wersją strony (bardziej serwisu) o kontakt.

Z dużą ostrożnością i rezerwą wynikającą z poprzednich 'rewolucji' jestem chętny.
PS. Z tego co widzę w 'Aktywność z ostatnich 24 godzin' Twoje konto jest aktywne...

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 15 lut 2013, o 11:09 
Sith Guardian
Sith Guardian
Jak moderatorem byłem, tak jestem i chcę być dalej. Na bardziej skomplikowane działania niż udział w burzy mózgów (i sprzeciw wobec fejzbuka) nie mogę sobie czasowo pozwolić. Powodzenia ;)

Obrazek

Odwiedzajcie Mendowice! Już ponad 2 000 000 mieszkańców!

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 15 lut 2013, o 12:47 
Sith Guardian
Sith Guardian
Też chętnie zostanę na swoich stanowiskach. I jak będzie trzeba pomocy to też pomogę ;)

"Who am I??!! I am the future!" - General Grevious
"Jeden, by przyjąć potęgę, a drugi, by jej pożądać" - Darth Bane

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 15 lut 2013, o 13:38 
Szef projektu KOTOR2PL
Szef projektu KOTOR2PL
Jest odzew, jest super!

Żeby to miało ręce i nogi. Proszę zainteresowanych o kontakt na GG (37661908), jeśli ktoś nie ma GG bo uważa to za zbędny program to polecam na czas kontaktu ze mną instalacje GG LITE (http://gglite.com/) - super szybki, super mały.

Wracając do tematu. Po kontakcie na GG otrzymacie i zweryfikowaniu tego kim jesteście otrzymacie link do nowej strony. Nowa strona jest kompletna w 90%. Wasza rola na tym etapie będzie polegała na zgłaszaniu POMYSŁÓW, nie musice znać się na niczym jeśli chodzi o budowę stron. Potrzebuje tylko pomysłów i opini na temat tego co zobaczycie.

Co do forum, to ono zostanie niezmienione, to będzie nadal TO forum ;)

Dużo więcej informacji otrzymacie, jak się skontaktujecie ze mną ze względu na to, że jest to temat na forum otwarty i nie mogę zdradzać nic więcej prócz ogólników.

Zapraszam na GG.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 16 lut 2013, o 12:49 
Asajj Ventress
Asajj Ventress
reatiVE napisał(a):

Dużo więcej informacji otrzymacie, jak się skontaktujecie ze mną ze względu na to, że jest to temat na forum otwarty i nie mogę zdradzać nic więcej prócz ogólników.

Zapraszam na GG.

Lu można założyć temat w 'odpowiednim' temacie, i problem gg rozwiązany, a i weryfikacja nie będzie potrzebna, bo jak tu ktoś ma rangę to wiadomo ocb...

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 16 lut 2013, o 16:03 
Student
Student
Raven 152 napisał(a):
Czyli zamiast SW KOTORA II skupiamy sie głównie i na obu Kotorach i SW Torze? To forum miało konkretną tematykę i "tematy pośrednie". Nowe będzie podobne? A rangi i mieczyki zostaną? Czy wszystko jest "czyszczone" i na popiołach budujecie nowe forum? Bo np opowiadania, czy nie wiem jakieś prace wcześniejszych użytkowników można by zostawić. Ale sie nie wtrącam.
Podłączam się pod pytania.

Ciekawi mnie jeszcze kwestia integracji strony z faceebookiem - ogólnie jestem sceptycznie nastawiony wobec tego portalu (idea owszem niezła, ale jak wychodzi w praktyce tłumaczyć nie trzeba), była zresztą kiedyś podobna kwestia odnośnie naszejklasy na forum i została oceniona przez większość negatywnie.
Chciałbym też spytać, hipotetycznie, czy jako szeregowy użytkownik dużo bym "tracił" nie posiadając konta na fejsie?

Nową stroną będę na pewno zainteresowany, co prawda z racji ograniczonych zasobów wolnego czasu (rodzina+studia+praca) nie będę niestety przejawiał dużego zaangażowania, ale myślę że uda mi się wygospodarować trochę czasu by się udzielać.

nową przypowieść Polak sobie kupi,
że i przed szkodą, i po szkodzie GŁUPI.
- Jan Kochanowski

Cnota to kopalnia złota. — Jan Sztaudynger

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 16 lut 2013, o 17:39 
Jedi Honorary Consul
Jedi Honorary Consul
StarGuardian napisał(a):
Ciekawi mnie jeszcze kwestia integracji strony z faceebookiem - ogólnie jestem sceptycznie nastawiony wobec tego portalu (idea owszem niezła, ale jak wychodzi w praktyce tłumaczyć nie trzeba), była zresztą kiedyś podobna kwestia odnośnie naszejklasy na forum i została oceniona przez większość negatywnie.
Chciałbym też spytać, hipotetycznie, czy jako szeregowy użytkownik dużo bym "tracił" nie posiadając konta na fejsie?
.

Wybaczcie, że pytanie tak mało z tematem trochę, ale jakie zarzuty sa wobec fejsa? Co prawda mam konto, troche rzeczy w profilu, ale tak szczerze powiedziawszy załatwiam tam tylko sprawy studenckie jako, ze tam mamy forum, albo ewentualnie tam z kimś popisać. Od razu mówie iż nie jestem internetowym paszczurem, czy dzieciakiem neo i nie spraszam byle kogo "bo znajomych kolekcjonuje", ani nie wsadzam byle co w tego fejsa w rubryke "o czym myślisz"itp. O co chodzi. Zastanawia mnie czemu ludzi tak "mrozi" co do fejsa? Wiem, ze nk to już swoje lata świetlne chyba miał, ale zwyczajnie fb go przebił. Więc pytanie. Co jest nie tak dla was z fejsem(np. ciebie Starguardian), a czemu ludzie sceptycznie by patrzyli na integrację z portalem fb? oczywiscie nikogo tu nie zmuszam do zakładania konta, czy nikogo nie krytykuje. Ciekawią mnie jednak podłoża nastawienia. :) Wybaczcie z góry moja niewiedzę, ale mój staż na tym forum jest taki no nie za krótki, ale też nie za długi, a piastuje tylko stanowisko zwykłego użytkownika".

DARTH NEX

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 16 lut 2013, o 18:45 
Szef projektu KOTOR2PL
Szef projektu KOTOR2PL
Nie posiadając facebook nic się nie traci. Facebook będzie zintegrowany z działem twórczości użytkowników. Facebook będzie swoistym audytorium. Tam będą zamieszczane wyselekcjonowane prace Naszych użytkowników, komentowane przez innych, a jedna praca raz w miesiącu będzie nagradzana. Czyli nie posiadając fb ograniczasz się do widza. Posiadając stajesz się czynnym użytkownikiem - oczywiście tylko wtedy, kiedy interesuje cię tworzenie fanowskich rzeczy lub ich ocenianie.

Czasy są jakie są i obecnie wszelkie formy społecznościowe są istotne. Teraz użytkownik nie chce ograniczać się do roli widza serwisu/strony - on chce ją współtworzyć w taki czy inny sposób z mniejszym czy większym wkładem. Nic nikomu nie jest narzucone, ale jak ktoś chce, to może dużo więcej. Myślę, że to recepta na sukces.

Zresztą strona będzie też mocno zintegrowana z facebookiem i będzie posiadać swój kanał.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 16 lut 2013, o 19:01 
Jedi Honorary Consul
Jedi Honorary Consul
Czyli jakbym np chciał napisać swoją recenzję, czy coś to mogę ją zamieścić dalej tu jak było, a ewentualnie bedzie zamieszczana ona na fb, jak na tym fora się jakoś sprawdzi?

DARTH NEX

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 16 lut 2013, o 19:42 
Szef projektu KOTOR2PL
Szef projektu KOTOR2PL
Dokładnie :)

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 16 lut 2013, o 23:31 
Student
Student
Raven 152 napisał(a):
Wybaczcie, że pytanie tak mało z tematem trochę, ale jakie zarzuty sa wobec fejsa? Co prawda mam konto, troche rzeczy w profilu, ale tak szczerze powiedziawszy załatwiam tam tylko sprawy studenckie jako, ze tam mamy forum, albo ewentualnie tam z kimś popisać. Od razu mówie iż nie jestem internetowym paszczurem, czy dzieciakiem neo i nie spraszam byle kogo "bo znajomych kolekcjonuje", ani nie wsadzam byle co w tego fejsa w rubryke "o czym myślisz"itp. O co chodzi. Zastanawia mnie czemu ludzi tak "mrozi" co do fejsa? Wiem, ze nk to już swoje lata świetlne chyba miał, ale zwyczajnie fb go przebił. Więc pytanie. Co jest nie tak dla was z fejsem(np. ciebie Starguardian), a czemu ludzie sceptycznie by patrzyli na integrację z portalem fb? oczywiscie nikogo tu nie zmuszam do zakładania konta, czy nikogo nie krytykuje. Ciekawią mnie jednak podłoża nastawienia. :) Wybaczcie z góry moja niewiedzę, ale mój staż na tym forum jest taki no nie za krótki, ale też nie za długi, a piastuje tylko stanowisko zwykłego użytkownika".
Przede wszystkim wypowiedziałem się ze swojego punktu widzenia, nie ogółu. To, że jestem do facebooka nastawiony sceptycznie to moje zdanie, nie kwestionuje i nie krytykuje tutaj zdania innych, niezależnie od ich postawy (pozytywnej czy negatywnej) wobec fejsa.
Odpowiadając na Twoje pytanie - osobiście uważam, że idea tego portalu była dobra (usprawnienie komunikacji, możliwość odnajdywania starych znajomych itd.; pomijam kwestie jakichś teorii spiskowych, chociaż uważam że to aż się prosi o choćby taką bazę danych dla CIA), ale co się momentami tam dzieje to już tłumaczyć nie trzeba. Jasne - teoretycznie to sam sobie wybierasz towarzystwo, umieszczasz informacje o sobie takie jakie uważasz za słuszne i tak jak napisałeś, korzystasz w konkretnych celach i w adekwatny sposób. W praktyce jednak nie zawsze jest tak różowo - najprostszy przykład: jeśli nie przyjmujesz zaproszenia od kogoś kogo nie znasz/nie lubisz czy z innego względu i ta osoba próbuje Ci uświadomić negatywne konsekwencje Twojej decyzji (delikatnie mówiąc). Do tego dochodzą inne rzeczy - głównie wiążące się z pożeraniem czasu i nerwów (mówię tu o negatywnych aspektach). A ja po prostu chcę sobie zaoszczędzić jednego i drugiego, a poza tym nie lubię się upubliczniać (coś jak mówił Shreck - "cenię sobie swoją prywatność"; ale to bardziej wynika z predyspozycji osobowościowych a nie z wady korzystania z portalu). Poza tym do tej pory nie było mi to potrzebne i się na to w najbliższym czasie nie zanosi, nawet pomimo plusów fejsa i coraz szerszych jego możliwości.
Fakt - nie wiem jak to jest korzystać z fejsa z własnego doświadczenia, w tym przypadku posiłkuję się jedynie doświadczeniem i opiniami innych osób z mojego otoczenia oraz własną obserwacją. Z kim bym jednak nie rozmawiał to i tak większość osób zdecydowanie odradza mi założenia konta, jeśli do tej pory tego nie zrobiłem.

Do tego dochodzą zresztą uwarunkowania psychologiczne, społeczne i tym podobne. Bądź co bądź, ale na tym portalu jesteś, chcąc czy nie chcąc, w pewnych kwestiach uzależniony od innych ludzi i ich opinii (nie oszukujmy się - autoprezentacja jest dla nas ważna), a wtedy ani się obejrzysz a zaczynasz się zachowywać jakbyś nie był sobą. Dodajmy do tego ograniczenie się do komunikatów werbalnych (najszybsza forma) i tak dalej, i tak dalej. Ale to już temat rzeka...

Mam nadzieję, że odpowiedziałem treściwie.

reatiVE napisał(a):
Nie posiadając facebook nic się nie traci. Facebook będzie zintegrowany z działem twórczości użytkowników. Facebook będzie swoistym audytorium. Tam będą zamieszczane wyselekcjonowane prace Naszych użytkowników, komentowane przez innych, a jedna praca raz w miesiącu będzie nagradzana. Czyli nie posiadając fb ograniczasz się do widza. Posiadając stajesz się czynnym użytkownikiem - oczywiście tylko wtedy, kiedy interesuje cię tworzenie fanowskich rzeczy lub ich ocenianie.
Nie do końca zrozumiałem więc wolę się upewnić - czy jeśli napiszę pracę, dajmy na to jakieś opowiadanie, to czy będzie mogła być ona umieszczona na facebooku? Bo powiem szczerze, że choć nie przewiduję udzielania się na fejsie, to nie miałbym nic przeciwko gdyby znalazła się tam moja praca.

reatiVE napisał(a):
Czasy są jakie są i obecnie wszelkie formy społecznościowe są istotne. Teraz użytkownik nie chce ograniczać się do roli widza serwisu/strony - on chce ją współtworzyć w taki czy inny sposób z mniejszym czy większym wkładem. Nic nikomu nie jest narzucone, ale jak ktoś chce, to może dużo więcej. Myślę, że to recepta na sukces.
Oczywiście - trzeba iść z duchem czasu. Zresztą to jest istotą powstałej dyskusji na temat przyszłości strony.
Nie widzę w tym nic złego, nie chcę po prostu tracić czegoś istotnego ponieważ nie uczestniczę z tych czy innych powodów w danej formie komunikacyjnej. A jeśli już (siłą rzeczy to nieuniknione) to w możliwie minimalnym wymiarze.

- Jan Kochanowski

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 17 lut 2013, o 00:11 
Praktykujący
Praktykujący
Widzę, że adminów i moderatorów macie. Jeszcze by się szarzy użytkownicy przydali. :D W TORa nie grałem, nie gram i grał nie będę, więc raczej mojego udziału w tych tematach nie będzie. Pewnie zajrzę od czasu do czasu. Facebooka nie mam, a moje zdanie w jego kwestii jest takie samo, jak StarGuardian'a. Nie przeszkadza mi, że strona będzie z nim współdziałać. Byle trzymał się z dala ode mnie. :) Mam tylko nadzieję, że po pierwsze nie pójdziecie z czasem w ślady wielu portali, gdzie aby móc się zarejestrować/udzielać trzeba Was polubić. Po drugie nie ma nic bardziej irytującego na portalu niż wyskakujące facebookowe okienko z boku strony, gdy tylko zbliży się tam kursor myszy.

Życzę powodzenia

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 17 lut 2013, o 02:40 
Jedi Honorary Consul
Jedi Honorary Consul
StarGuardian napisał(a):
Przede wszystkim wypowiedziałem się ze swojego punktu widzenia, nie ogółu. To, że jestem do facebooka nastawiony sceptycznie to moje zdanie, nie kwestionuje i nie krytykuje tutaj zdania innych, niezależnie od ich postawy (pozytywnej czy negatywnej) wobec fejsa.

Naturalnie tego nie kwestionuje, pytałem tylko o twój punkt widzenia, nic więcej.
StarGuardian napisał(a):
Odpowiadając na Twoje pytanie - osobiście uważam, że idea tego portalu była dobra (usprawnienie komunikacji, możliwość odnajdywania starych znajomych itd.; pomijam kwestie jakichś teorii spiskowych, chociaż uważam że to aż się prosi o choćby taką bazę danych dla CIA), ale co się momentami tam dzieje to już tłumaczyć nie trzeba. Jasne - teoretycznie to sam sobie wybierasz towarzystwo, umieszczasz informacje o sobie takie jakie uważasz za słuszne i tak jak napisałeś, korzystasz w konkretnych celach i w adekwatny sposób. W praktyce jednak nie zawsze jest tak różowo - najprostszy przykład: jeśli nie przyjmujesz zaproszenia od kogoś kogo nie znasz/nie lubisz czy z innego względu i ta osoba próbuje Ci uświadomić negatywne konsekwencje Twojej decyzji (delikatnie mówiąc). Do tego dochodzą inne rzeczy - głównie wiążące się z pożeraniem czasu i nerwów (mówię tu o negatywnych aspektach). A ja po prostu chcę sobie zaoszczędzić jednego i drugiego, a poza tym nie lubię się upubliczniać (coś jak mówił Shreck - "cenię sobie swoją prywatność"; ale to bardziej wynika z predyspozycji osobowościowych a nie z wady korzystania z portalu). Poza tym do tej pory nie było mi to potrzebne i się na to w najbliższym czasie nie zanosi, nawet pomimo plusów fejsa i coraz szerszych jego możliwości.

Szczerze, to mało już tam piszę. Jak sam napisałeś gadanie z kilkoma osobami na forum, do tego czasem irytujące teksty, zagrywki itp.. To wszystko jak to ujałes pożera nerwy. Dlatego nie jestem aż tak zamiłowany w tym portalu. Jestem tam, bo jak pisałem tam są sprawy studenckie, czyli jak ktoś coś przekłada, chce coś przęłożyć, chce ustalać inne terminy ćwiczeń, czy coś to tam piszemy, a raczej "próbujemy", bo często nie idzie sie dogadać. No szczerze to jasne, jest to kwestia gustu, gdyby też nie fakt, że mam tam sprawy studiów, to konto by poszło na śmietnik, ale nie zrobiłem tego, bo jeszcze mam np kontakt z wujkiem, który niestety jest za granicą, a micro i kamerkę mam do skype zepsutą. Więc nie moge powiedzieć, że nie przydaję sie ten portal. Jak pisałem akceptuje tylko tych, których znam, lub chce mieć w liście i nic mnie nie obchodzi, czy ktoś sie na mnie obrazi, czy bluzgnie mi, czy cokolwiek. Nie znam = adios. Niezbyt lubie/podpadnięty = adios itp. Z kolei nie każe pisac wszystkiego o sobie. Ja wręcz mam skąpo na profilu, jest tylko to co nie da się ukryć, czyli np miasto w którym mieszkam. Ale z kolei podziwiam niektórych, że wsadzają tam miejsce pracy, związki, z niektórych kont można by cały związek nakreślić po fotkach, a bywa że jest ich tam rekordowo dużo i wiele innych spraw, które zapewne ty Starguardian miałeś na mysli. :)
StarGuardian napisał(a):
Fakt - nie wiem jak to jest korzystać z fejsa z własnego doświadczenia, w tym przypadku posiłkuję się jedynie doświadczeniem i opiniami innych osób z mojego otoczenia oraz własną obserwacją. Z kim bym jednak nie rozmawiał to i tak większość osób zdecydowanie odradza mi założenia konta, jeśli do tej pory tego nie zrobiłem.

Do tego dochodzą zresztą uwarunkowania psychologiczne, społeczne i tym podobne. Bądź co bądź, ale na tym portalu jesteś, chcąc czy nie chcąc, w pewnych kwestiach uzależniony od innych ludzi i ich opinii (nie oszukujmy się - autoprezentacja jest dla nas ważna), a wtedy ani się obejrzysz a zaczynasz się zachowywać jakbyś nie był sobą. Dodajmy do tego ograniczenie się do komunikatów werbalnych (najszybsza forma) i tak dalej, i tak dalej. Ale to już temat rzeka...

Mam nadzieję, że odpowiedziałem treściwie.

Jak najbardziej treściwie. Jak pisałem wyżej byłem tylko ciekawy twojej opinii, nigdzie nie pisałem, że wszyscy są źle nastawieni do tego portalu. Nie każdy musi umieć korzystać ze wszystkiego. Nikt nie każe ci np. znać na pamięć budowy komputera czy laptopa, a z niego korzystasz(chyba, że jesteś informatykiem, lub bardzo lubisz kompy), ale nie w tym rzecz. Guzik mnie obchodzi co sądzą o mnie koledzy, czy koleżanki z roku, bylebyśmy sobie nie włazili w droge. Nie musimy się kochać, ale przynajmniej się szanujmy. Niestety na fb panuje dowolna samowolka, nikt nie hamuje na portalu ludzi tak jak tutaj. Jakby posłać administrację naszą na fb, to nie nadążaliby za ostrzeżeniami choćby chyba siedzieli 24 h na dobę. Może dlatego lubie bardziej to forum(bez wazeliny). Tu była kontrola, tu hamowali (no moze wcześniej były wyskoki, ale przecież nic nie jest doskonałe), a przede wszystkim dąło radę o czymś tu podyskutować. Uzależnieni to niestety zawsze jesteśmy od kogoś. Ja wątpie, ze ktokolwiek osiągnie 100% niezależność gdziekolwiek, w to wierzą feministki i podobnego typu kobiety (bez urazy), niektórzy faceci też. Ale całkowicie się zgadzam. Dobre wrażenie jest ważne, bo jak inaczej pozna sie prawdziwych przyjaciół? Z kolei niektórzy z tym przesadzają, ja wole zachować równowagę, mimo, że nie zawsze się udaje. Ze względu na pore moge chrzanić, więc z góry przepraszam, jak coś nie tak napisałem.

masterkr napisał(a):
po pierwsze nie pójdziecie z czasem w ślady wielu portali, gdzie aby móc się zarejestrować/udzielać trzeba Was polubić. Po drugie nie ma nic bardziej irytującego na portalu niż wyskakujące facebookowe okienko z boku strony, gdy tylko zbliży się tam kursor myszy.

Życzę powodzenia

O ile to drugie dałoby radę jakoś "przetrwać", tak to pierwsze jest istnym wrzodem na 4 literach z dużym przeproszeniem. Do dziś nie moge usunąć tych głupich lików, co mi tylko ścianę zaśmiecają, a głupio w nie kiedyś kliknąłem. No ale cóż na błędach się uczymy.

PS. Żebyśmy tylko jednak z tematu reaktywacji strony nie zrobili tematu o fb. :) Byłem jedynie ciekaw zdania innych osób o tym portalu, bo czytałem wiele negatywnych rzeczy o tym.

DARTH NEX

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 21 lut 2013, o 22:43 
Praktykujący
Praktykujący
Jest już przewidziana konkretna data uruchomienia odnowionego portalu? Czy po prostu na razie zbieracie wszelkie pomysły i wystartujecie, jak się wam skończą?

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 22 lut 2013, o 17:53 
ModOrator roku
ModOrator roku
Jakiś czas nie wchodzę a tu takie rzeczy się zaczynają dziać o_O
Powodzenia! Fajnie by było gdyby coś się ruszyło.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 4 mar 2013, o 00:08 
Jedi Honorary Consul
Jedi Honorary Consul
Reative, pisałem do Ciebie na gg, ale coś nie odpisujesz.

Obrazek
� made by � Żółwik™

Obrazek

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 5 mar 2013, o 20:48 
Student
Student
Cytuj:
Reative, pisałem do Ciebie na gg, ale coś nie odpisujesz.
A ja myślałem,że tylko mi gg nawala...

- Jan Kochanowski

Zobacz profil  Offline

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona